• Dárkový poukaz

  Přemýšlíte, co věnovat Vašim blízkým, přátelům a zaměstnancům? Darujte jim dárek, který potěší v každé situaci.

  Více...

Adresa:

Máchova 802
Mladá Boleslav
tel.: 777 195 288
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

adresa

Otevírací doba:

Pondělí - Pátek
09:00 - 19:00
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno

otevírací doba

Zdravé opalování

"Naším individuálním přístupem ke každému zákazníkovi, dosáhneme optimálního opálení"
Kvalitu opálení můžete zvýšit používáním vhodné kosmetiky

K životu potřebujeme slunce, ale příliš mnoho slunečního záření nám škodí!

Slunce je pro nás především zdroj energie, který se ale ve větších dávkách stává škodlivým. Slunce vyzařuje UVC, UVA a UVB záření. UVC záření je pro lidi nebezpečnéSolária však toto UVC záření díky UV trubicím dokáží zcela odfiltrovatUVA a UVB záření dopadá na zemský povrch v menším množství, ale i tak dokáže způsobit spálení kůže nebo i částečné poškození očí. Jak velké množství UVA a UVB záření dopadne na zemský povrch záleží na ročním období, denní době a také na zeměpisné poloze.

V letních měsících se lidé často vystavují nadbytečnému slunečnímu zářeníSolárium sice také vyzařuje UVA a UVB paprsky, ale trubice v soláriích už mají vyvážené spektrum ozáření a takékontrolovaný výkon. Je tedy eliminováno riziko případného spálení kůže a naopak je dosaženokvalitního opálení. Na výrobce solárních trubice jsou stále zvyšující se nároky a jsou neustále prováděny nové vědecké výzkumy UV záření. Díky tomu se stává opalování v soláriích jednou znejbezpečnějších možností jak dosáhnout krásného a hlavně zdravého opálení.

Pro zákazníka vytvoříme originální model opalování dle jeho představ a možností jeho typu pleti.

Určení fototypu pleti

 

Fototyp I. - velmi citlivý

Na sluneční záření reaguje citlivě, někdy až alergicky. Vyznačuje se světlou citlivou pokožkou, rezavými vlasy, množstvím pih. Jeho pokožka nezhnědne pouze mírně, často se spálí. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 5 až 10 minutách pobytu na slunci. Děti a osoby se sluneční alergií opalující se dorůžova.

 
 

Fototyp II. - citlivý

Na sluneční záření reaguje citlivě. Vyznačuje se světlou pokožkou. Pokožka se opaluje pomalu, občas se spálí, někdy mírně zhnědne. Lidé s tímto typem mají většinou blond vlasy, pihy. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 10 až 20 minutách pobytu na slunci. Na slunci se opálí do červena a po 1 dni zhnědnou.

 

Fototyp III. - normální

Na sluneční záření reaguje normálně, bez alergických reakcí. Pokožka seopaluje dohněda, lidé tohoto typu mají tmavě blond až světle hnědé vlasy, málo pih. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 15 až 25 minutách pobytu na slunci. Na slunci se opálí do hnědočervena a večer zhnědnou.

 
 

Fototyp IV. - odolný

Vůči slunečnímu záření je odolný. Snědá pokožka se velmi rychle opalujeopálení si uchovává delší dobu, než u ostatních fototypů. Lidé s tímto typem pokožky mají hnědé až černé vlasy, výjmečně pihy. Přirozená vlastní ochrana pokožky mizí po 20 až 30 minutách pobytu na slunci. Na slunci se opalují do hnědé barvy.

 

 

Pravidla opalování:

 • Vždy respektujte dobu opalování, která je závislá na typu Vaší pokožky a soláriaDodržujte opalovací časy a intenzitu návštěv.
 • Odstraňte šperky (řetízky, náramky, prstýnky...) a veškerou dekorativní kosmetiku, velmi často obsahují prvky, které zvyšují citlivost pokožky a mohou způsobit bodové opálení.
 • Nepoužívejte krémy pro sluneční opalování, obsahují ochranné faktory, které zabraňují opálení.
 • Vždy používejte solární kosmetiku - klinicky testované přípravky, které jsou přímo určeny k opalování v soláriích. Doporučujeme výběr z řady NEW TANOLOGY a GLOBAL TANOLOGYod společnosti ART OF SUN. Nepoužívejte produkty pro sluneční opalování (obsahují ochranný UV faktor, který zabraňuje opalování), pleťová mléka, samoopalovací přípravky...
 • Před opalováním pokud používáte, vyjměte kontaktní čočky a použijte ochranné brýle nebo čočky na oči.
 • Při užívání antibiotik vynechte opalovací kůru. S opalováním doporučujeme začít opět min. 10 dní po dobrání antibiotik. Při užívání jiných léků doporučujeme konzultaci s lékařem. Solárium navštěvujte zdraví bez teplot a nachlazení.
 • Nekombinujte v jeden den opalování v soláriu a na slunci.
 • 1 hod před a 2 hod po opalování se nesprchujte, narušuje se tím proces pigmentace a dehydruje se pokožka.
 • Neopalujte se při opakovaném vystavení pokožky rentgenovým paprskům.
 • Těhotné ženy se solárního opalování nemusí obávat. Pokud jim lékař nezakáže vystavovat se slunečním paprskům, je možné při snížených dávkách solárium navštěvovat.
 • V den provádění depilace solární opalování vynechte, v případě čerstvého tetování doporučujeme návštěvu odložit, nebo tetování zakrýt.
 • Jestliže máte čerstvou jizvu po úrazu, zakryjte ji nebo návštěvu solária odložte. Mohou se Vám vytvořit pigmentační skvrny, které již nebudete moci opálit.
 • V případě, že máte sádru, v návštěvě solária Vám nic nebrání (pouze dávejte pozor na poškození solária).
 • Jestliže Vaše pokožka poopalování reaguje negativně (zarudnutí, svědění, pálení), konzultujte tuto reakci s personálem.
 • Před opalováním nikdy nepožívejte alkohol a omamné látky - vystavujete se tím nebezpečí zkolabování.
 • V případě náhlé nevolnosti ukončete tlačítkem stop opalování, opusťte kabinu a informujte personál.

 

 Akční nabídka
......................................................................

 

 

 Dárkový poukaz
......................................................................

 

Stačí vyplnit krátký formulář
a poukaz Vám připravíme
k vyzvednutí na naši recepci.

 Formulář - dárkový poukaz

 Nejčtenější
......................................................................

Exilis - metoda odbourávání tuků 

X-wave - odbourávání celulitidy

Kryolipolýza

Diagnostika a výživové poradenství

 Novinky
......................................................................